TV TecStyle Visions 2020

Ve dnech 30. ledna – 1. února 2020 bude Stuttgart již po jedenácté hostit mezinárodní veletrh věnovaný zušlechťování textilu a reklamě TV TecStyle Visions. Tato akce, přesahující středoevropský význam, nabízí jedinečnou příležitost setkání odborníků z textilní branže s profesionály v oblasti reklamy. Veletrh představí nejnovější trendy, designy a technologické prostředky. Organizátoři očekávají více než 280 vystavovatelů. Můžete se těšit na prezentaci moderního zpracování textilu i aktuální výrobky předních značek.

Ročník 2018 potvrdil, že TV TecStyle Visions nabývá stále více mezinárodního charakteru a získává větší význam pro průmysl. 270 vystavovatelů, 126 z nich ze zahraničí, představilo své produkty z oblasti textilního tisku a dekorace 13.700 návštěvníkům. Předchozí akce v roce 2016 přilákala 256 vystavovatelů, z nichž 101 přišlo ze zahraničí. Počet mezinárodních návštěvníků se také zvýšil: zatímco na minulém ročníku to bylo 15%, v roce 2016 20%. Podle výsledků průzkumu návštěvníci cestovali do Stuttgartu z více než 42 různých zemí.

Mezi stěžejní témata TV TecStyle Visions patří sítotisk, digitální tisk na látky, přenos tisku, vyšívání, semišování, využití reklamního tisku na oděvy a textilie, aplikace drahokamů a gravírování. Významnou součástí veletrhu budou speciální výstavy a informativní semináře z oblasti vyšívání a tisku. Několikrát denně budou probíhat módní přehlídky. Výsledkem úzké spolupráce mezi veletržním týmem a vystavovateli je rozsáhlý doprovodný program, který pořádá odborný časopis „TVP Textile Decoration and Promotion“ – ideální mediální partner TV TecStyle Visions. Události jako semináře „TV expert forum“, show sítotisku s Charliem Taubliebem v „Charlie´s Corner“ nebo „TecStyle Fashion Show“ budou opět součástí doprovodného programu. Speciální akce „Style at work“, která se točí kolem profesního oblečení a oděvů, se bude rozšiřovat a změní na „Style at work Discovery Tour“.