Wohnen & Interieur 2016 – největší rakouský veletrh bydlení

Přes 500 vystavovatelů představí ve dnech od 5. do 13. března 2016 nejnovější produkty, služby a kreativní řešení pro všechny potřeby bydlení: tradiční, klasické, moderní i stylové na největším rakouském veletrhu vysněného bydlení, designu, životního stylu, doplňků a zahradního vybavení – Wohnen & Interieur 2016, který se koná každoročně na vídeňském výstavišti.

Wohnen & Interieur 2015 přilákal více než 78 tisíc návštěvníků a utvrdil svoji pozici významné platformy pro nábytkářský průmysl. S velkou odezvou se setkaly obzvláště speciální doprovodné show, které dávají důraz na kreativitu a umělecké aspekty, jenž tvoří základ pro nové životní trendy. Úspěšnou premiéru slavila „Koch Arena“ se špičkovými šéfkuchaři a více než 30 kuchařskými show.

I na příštím ročníku najdete výrobce a designéry kuchyní a klasického nábytku. V oblíbeném „světě unikátů“ se navíc představí i tvůrčí umělečtí řemeslníci. Vybavení bytu od polstrovaného nábytku pro pohodlný obývací pokoj až po potřeby pro správný spánek a relaxaci, ale také zahradní architektura a široký výběr schodů, dveří a podlah, to vše bude k vidění na více než 55.000 metrech čtverečních výstavní plochy.

Expert advice“ neboli odborné poradenství je ústředním pilířem veletrhu a lze jej získat v přímém kontaktu s výrobci, velkoobchodníky, maloobchodníky, projektanty, zahradními architekty a umělci. Ať už návštěvníci hledají tradiční, klasické, jednoduché a moderní formy nebo high-end designové předměty, každý zde najde trendy odpovídající jeho vkusu.