O nás

Jsme oficiální zastoupení veletržních společností Messe Stuttgart, Messe Karlsruhe a Hamburg Messe  v ČR, Health and Beauty Group a vybraných veletrhů společnosti Reeds Exhibitions. Naše oblast činnosti je rozsáhlá, disponujeme devíti lety zkušeností v reprezentování zahraničních veletrhů z širokého spektra oborů.Vystavovatelům nabízíme kompletní servis při účasti na veletrhu od zajištění výstavní plochy a vybavení stánku až po rezervaci hotelu. Pro návštěvníky poskytujeme vstupenky v předprodeji, cestovní informace a organizujeme zájezdy na veletrhy.Dále oslovujeme potencionální vystavovatele i návštěvníky, pořádáme oficiální delegace a tiskové konference. V rámci podpory jednotlivých akcí jednáme s ministerstvy, médii, oborovými svazy a institucemi.

Pro vystavovatele

V případě, že přemýšlíte o účasti na některém z námi zastupovaných veletrhů, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám se vším potřebným pomůžeme.

Na většinu veletrhů nabízíme kromě standardního pronájmu výstavní plochy také možnost pronájmu místa na společném stánku českých vystavovatelů za velice výhodných podmínek. Jedná se o skvělou příležitost prezentovat se na zahraničním veletrhu s minimálními starostmi i náklady.