Přes milion návštěvníků a přes dvacet tisíc vystavovatelů na sedmdesáti akcích každý rok: čísla, která reprezentují nejmodernější výstaviště Evropy – Messe Stuttgart. Komplex budov, který se pyšní řadou ocenění za svůj architektonický koncept se nachází v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště, odkud lze k němu projít během několika minut podzemním koridorem a je napojen také na dálnicí a S-Bahn.

S celkovým obratem okolo 131 milionů EUR a ziskem 17 milionů je Messe Stuttgart jednou z předních německých veletržních společností. Více než 22 500 vystavovatelů prezentuje své výrobky a služby až 1,2 milionu návštěvníků ve výstavních halách o rozloze 120 000 m2, na venkovní ploše o rozloze 40 000 m2 a ve 33 místnostech, které nabízejí flexibilní využití v sousedním Mezinárodním kongresovém centru ICS Stuttgart. Společnost Messe Stuttgart je k dispozici svým zákazníkům v 51 zemích se třemi pobočkami, 19 zahraničními zastoupeními a mnoha prodejními partnery.

Aktuální portfolio veletrhů zahrnuje CMT – největší světový veletrh pro cestovní ruch a volný čas, R+T, přední světový veletrh rolet, dveří/brán a ochrany proti slunci, INTERGASTRA, INTERVITIS INTERFRUCTA, obráběcí stroje na veletrhu AMB, veletrh odlitků CastForge nebo veletrh bazénů a saun interbad. S veletrhy jako GlobalConnect, VISION a Invest, Messe Stuttgart spolu se svými vystavovateli aktivně přispívá k rozvoji trhů orientovaných na budoucnost. Veletržní nabídku doplňují prvotřídní řemeslné veletrhy jako südback, SÜFFA a eltefa.

Více informací: https://www.messe-stuttgart.de

neue-messe-stuttgart
Neue Messe Stuttgart
messe-stuttgart-site-plan
Plánek areálu Messe Stuttgart